TOTALNÍ výprodej skladů! Ubrousky 33x33cm 1-vr bílé 100% celulóza 500ks jen za 50.00Kč / 500ks bez DPH.

Plastová REUSE brčka znovu použitelné - Barva - Mátová

REUSABLE znovu použitelná brčka, která se smějí dále vyrábět a prodávat!

Naše znovu použitelná brčka jsou obzvláště silná a robustní, takže jsou naprosto skvělý party doplněk. Přesvědčte se sami.

REUSE brčka vznikají kombinací standardního polypropylenu a TRITAN copolyesteru, díky čemuž je brčko tvrdší a odolnější vůči mechanickému poškození oproti standardnímu jednorázovému plastovému brčku. Všechna naše REUSE brčka splnila normu EN 12875-1:2005 (Mechanická odolnost nádobí pro domácnost v myčkách na nádobí), kde minimální počet cyklů v myčce je stanoven na 125 cyklů. Naše REUSE brčka můžete používat ještě déle, neboť k žádnému mechanickému poškození u nich nedochází.

Vyrábíme JUMBO brčka ve všech barvách

Nabízíme brčka JUMBO ve všech oblíbených barvách. Nezáleží na tom, zda chcete modrou, červenou, zelenou, růžovou nebo žlutou variantu - u nás je to možné. V nabídce máme také širokou škálu délek a průměrů.

Objednejte si velkou sadu skvělých brček

Naše standardní balení obsahuje 40 x 150 kusů. Můžete si u nás ale také objednat 500 kusů brček. Všechno máme je skladem. A ve velkém množství.

Přesvědčte se o kvalitě a barvách

Protože jsme sami výrobci brček JUMBO, můžeme zaručit nejlepší kvalitu. Zářivé barvy brček budou na každé party nepřehlédnutelné. Objednejte si je ještě dnes a těšte se, až budete moci poprvé podávat brčka JUMBO s nápojem.

Všechny naše prosukty jsou testovány v laboratoři, jsou vhodné pro styk s potravinami a splňují podmínky pro opakovatelné používání.