TOTALNÍ výprodej skladů! Ubrousky 33x33cm 1-vr bílé 100% celulóza 500ks jen za 50.00Kč / 500ks bez DPH.

Plastová brčka JUMBO slámky - Barva - Hnědá

JUMBO brčka jako atraktivní doplněk na baru

Brčka JUMBO (neboli JUMBO slámky) jsou absolutními trháky mezi brčky na pití v celé EU. Jsou výborné zejména jako párty artikl na každý koktejlový bar nebo oslavu. Díky své kvalitě jsou při pití obzvláště stabilní a pevné.  Hodí se na long drinky, koktejly nebo nealkoholické limonády.

Vyrábíme brčka na pití ve VŠECH barvách a ve VŠECH velikostech

Naše brčka JUMBO vyrábíme ve všech možných sitých barvách. Můžete si u nás objednat černou, bílou, červenou, modrou, zelenou, žlutou, vícebarevnou, oranžovou, světle zelenou, růžovou, vícebarevnou NEON, zlatou, stříbrnou, mátově zelenou, fialovou nebo hnědou variantu. Nebo potřebujete speciální vzory podle vzorníku RAL nebo Pantone? U nás to není problém! Pak jsou ještě atraktivnější.
U černých JUMBO brček o rozměrech 8x255 mm nabízíme standardně různá balení, a to 135, 150, 250 nebo 1 000 kusů v sáčku. Kartonová balení jsou k dispozici v těchto velikostech 40 x 250 kusů, 10 x 1 000 kusů, 60 x 135 kusů nebo 16 x 250 kusů. Při větších objemem se dokážeme přizpůsobit požadavku zákazníka!

S výrobou brček máme dlouholeté zkušenosti

Máme více než 20-ti leté zkušenosti s výrobou, proto jsme velmi flexibilní v distribuci a můžeme zaručit nejlepší kvalitu. 

Nezáleží na tom, jestli potřebujete jen jeden sáček modrých JUMBO brček nebo rovnou celou paletu červených... Jsme tu pro VÁS 24/7. Přesvědčte se sami! Objednejte online kvalitní brčka a přímo od výrobce!