TOTALNÍ výprodej skladů! Ubrousky 33x33cm 1-vr bílé 100% celulóza 500ks jen za 50.00Kč / 500ks bez DPH.

Papírová brčka (slámky) - Barva - Červená

Jak poznat kvalitní papírová brčka?

Kvalitní papírová brčka

Chcete svým hostům nabídnout ekologická PAPÍROVÁ brčka, ale zároveň taková, co něco vydrží? Zde najdete odpovídající brčka na pití studených i teplých nápojů ve všech možných variantách.

Vhodné do restaurace i do baru

Nelíbí se vám mizerná kvalita papírových brček z fastfoodových řetězců nebo levné dovozy z Asie? Vyzkoušejte na NAŠE! Brčka z papíru vyrobené u nás můžete používat jak pro studené, tak pro teplé nápoje. nechají se použít i jako míchátko v koktejlech. Nerozmotají se a jen tak se nerozmočí.

Papírová brčka jsou nezbytnou součástí pro každý profesionální bar. Každý host ocení skutečnost, že jsou výrazně šetrnější k životnímu prostředí než plastová brčka. Samozřejmostí je, že naše papírová brčka jsou vyrobena z ekologického a FSC certifikovaného papíru.

 Tradiční výroba

Jako rodinná firma obzvláště dbáme na kvalitu našich produktů. Z tohoto důvodu necháváme pravidelně testovat zdravotní nezávadnost u brček nezávislým institutem. Papírová brčka jsou schválena pro horké i studené nápoje do 70 °C. V případě potřeby vám samozřejmě rádi zašleme příslušný certifikát. Přesvědčte se sami.

Kvalitní balení

Samotná brčka balíme do plastového sáčku nebo papírové krabičky pro jejich optimální manipulaci u zákazníka a skladování.