TOTALNÍ výprodej skladů! Ubrousky 33x33cm 1-vr bílé 100% celulóza 500ks jen za 50.00Kč / 500ks bez DPH.

STANDARD Papírová brčka JUMBO 3-vrstvá - Typ brček - JUMBO brčka 200x8mm

3-vrstvá papírová brčka

Exkluzivní ekologická papírová brčka. Přesně to, co potřebujete.

Plastová brčka budou od roku 2021 zakázána. No a co? Existují brčka na pití z papíru! A už teď je můžete používat do sytosti, protože jsou šetrné k životnímu prostředí, biologicky odbouratelné a udržitelné. Proč? Základní surovinou pro výrobu papírových brček je totiž dřevo, které je obnovitelným zdrojem. Stručně řečeno: nová papírová brčka mají tolik výhod pro naše životní prostředí, že po praktickém papírovém brčku už sáhne každý zodpovědný zákazník!

Vhodné pro životní prostředí, skvělé na party

Papírová brčka nejsou v žádném případě horší než jejich plastové protějšky. Vše, co umí plastová brčka, umí i tyto ekologické verze. Tyto papírové trubičky jsou samozřejmě navrženy tak, aby vám pomohly popíjet nejrůznější koktejly a další nápoje. Jako výrobci vyrábíme brčka na pití z papíru, která jsou zářivě barevná. K dispozici je dokonce i alternativa s potiskem loga nebo nápisem!

Recyklujte a bavte se!

Ať už jako nepostradatelná pomůcka v barech a klubech nebo jako doplněk na soukromých letních večírcích: papírová brčka jsou více než jen alternativou plastových brček, protože brčka s označením "šetrná k životnímu prostředí a 100% kompostovatelná" jsou trendy! Tyto biologicky odbouratelné párty doplňky, které jsou barevné, veselé a dostupné v široké škále barev, zajistí zábavu a dobrou náladu na každé párty. A po večírku? Dejte je do koše na odpadky!

Jako výrobce papírových brček na pití víme:

Naše výrobky jsou bez chuti a bezpečné pro potraviny. Od Aperol Spritzu po citronový punč - každý výrobek zaručuje dokonalý požitek, protože materiál neovlivňuje chuť nápojů.

Eekologická papírová brčka jsou recyklovatelná a biologicky rozložitelná po použití a představují zodpovědnou alternativu pro více zábavy a méně odpadu!

Chcete jiné motivy nebo vlastní návrh či logo? Kontaktujte nás na adrese obchod@ceskabrčka.cz

 

Papírová brčka máme k dispozici v balení po 100 kusech a mají délku 150, 200 a 250 mm a průměr 8 mm. Kromě toho jsou velmi stabilní a odolné, i když zůstávají v nápoji delší dobu.

 

Jste maloobchodní prodejce, hotel, restaurace či bar, který hledá ekologická brčka? Pak nás prosím kontaktujte přímo prostřednictvím kontaktního formuláře.

 

Brčka hrdě vyrábíme v Česku!

Výhody papírových brček:

- šetrné k životnímu prostředí,

- skutečná alternativa k plastům,

- zcela biologicky rozložitelné a 100% kompostovatelné,

- vyrobené v ČR,

- bezpečné pro styk s potravinami,

- neobsahuje plast, olovo, olej, chlór,

- z FSC certifikovaného udržitelného papíru,

- všechny barvy mají potravinářský certifikát.