TOTALNÍ výprodej skladů! Ubrousky 33x33cm 1-vr bílé 100% celulóza 500ks jen za 50.00Kč / 500ks bez DPH.

Papírová brčka (slámky)

Jak poznat kvalitní papírová brčka?

Kvalitní papírová brčka

Chcete svým hostům nabídnout ekologická PAPÍROVÁ brčka, ale zároveň taková, co něco vydrží? Zde najdete odpovídající brčka na pití studených i teplých nápojů ve všech možných variantách.

Vhodné do restaurace i do baru

Nelíbí se vám mizerná kvalita papírových brček z fastfoodových řetězců nebo levné dovozy z Asie? Vyzkoušejte na NAŠE! Brčka z papíru vyrobené u nás můžete používat jak pro studené, tak pro teplé nápoje. nechají se použít i jako míchátko v koktejlech. Nerozmotají se a jen tak se nerozmočí.

Papírová brčka jsou nezbytnou součástí pro každý profesionální bar. Každý host ocení skutečnost, že jsou výrazně šetrnější k životnímu prostředí než plastová brčka. Samozřejmostí je, že naše papírová brčka jsou vyrobena z ekologického a FSC certifikovaného papíru.

 Tradiční výroba

Jako rodinná firma obzvláště dbáme na kvalitu našich produktů. Z tohoto důvodu necháváme pravidelně testovat zdravotní nezávadnost u brček nezávislým institutem. Papírová brčka jsou schválena pro horké i studené nápoje do 70 °C. V případě potřeby vám samozřejmě rádi zašleme příslušný certifikát. Přesvědčte se sami.

Kvalitní balení

Samotná brčka balíme do plastového sáčku nebo papírové krabičky pro jejich optimální manipulaci u zákazníka a skladování.