EXTRÉMNĚ pevná papírová brčka

Chcete svým hostům nabídnout ekologická PAPÍROVÁ brčka, ale zároveň taková, co něco vydrží? Zde najdete odpovídající brčka na pití studených i teplých nápojů ve všech možných variantách.

Vhodné do restaurace i do baru

Nelíbí se vám mizerná kvalita papírových brček z fastfoodových řetězců nebo levné dovozy z Asie? Vyzkoušejte na NAŠE! Brčka z papíru vyrobené u nás můžete používat jak pro studené, tak pro teplé nápoje. nechají se použít i jako míchátko v koktejlech. Nerozmotají se a jen tak se nerozmočí.

Papírová brčka jsou nezbytnou součástí pro každý profesionální bar. Každý host ocení skutečnost, že jsou výrazně šetrnější k životnímu prostředí než plastová brčka. Samozřejmostí je, že naše papírová brčka jsou vyrobena z ekologického a FSC certifikovaného papíru.

 Tradiční česká výroba

Jako rodinná firma obzvláště dbáme na kvalitu našich produktů. Z tohoto důvodu necháváme pravidelně testovat zdravotní nezávadnost u brček nezávislým institutem. Papírová brčka jsou schválena pro horké i studené nápoje do 70 °C. V případě potřeby vám samozřejmě rádi zašleme příslušný certifikát. Přesvědčte se sami.

Kvalitní balení

Samotná brčka balíme do plastového sáčku nebo papírové krabičky pro jejich optimální manipulaci u zákazníka a skladování.

Rychlé info -52%
Papírová brčka JUMBO 8x250mm černá

Papírová brčka JUMBO 8x250mm černá

Není skladem
31,40 Kč bez DPH 65,29 Kč
38 Kč s DPH
Barva Černá
Velikost 8x250mm
100 ks / bal 3.500 ks / kt (35x100) Doba dodání: 2-5 pracovních dnů

Jak vybrat ta správná papírová brčka?

Nejdříve je třeba si zodpovědět otázku, pro jakou příležitost budu potřebovat papírová brčka?

Jak poznat kvalitní papírová brčka?