Zajímá vás, za jakou cenu vám brčka dovezeme? Níže naleznete několik důležitých informací.

DOPRAVA A PLATBA

Dopravu na určenou adresu Vám zajistíme pomocí níže uvedených přepravců. Náklady na dopravu se liší dle zvoleného způsobu dopravy, platby, váhy a rozměru objednaného zboží. Konkrétní způsob dodání si zvolíte při dokončování objednávky v sekci "košík".

PPL do 20kg

Doručení balíku na jakoukoliv adresu v ČR následující pracovní den v rozmezí 8:00 – 18:00 hod. po podání zásilky. Přepravce vám prostřednictvím mobilního telefonu nebo e-mailu bude průběžně avizovat stav zásilky. V den doručení Vám přepravce dá vědět jednohodinové rozmezí, kdy kurýra čekat, s ním se dá také domluvit na jiném čase/místě poblíž. Zásilku kurýr doručuje v případě balíku na soukromou adresu pouze 1x, pak je automaticky zásilka doručena na nejbližší PPL Parcel Shop výdejové místo. Svůj balík si pak můžete vyzvednout do 7 dnů od uložení.

Cena za přepravu při platbě předem (to je převodem či kreditní kartou) je 115 Kč vč DPH. Dobírka je za 35 Kč.

 

Individuální doprava

Přepravce, zaměřený na rozměrnější, těžší a křehčí objednávky. Ideální na přepravu většího množství sklenic. Cena dopravy se určí automaticky dle hmotnosti a vzdálenosti od našeho centra do místa vašeho určení. Váha a množství balíků jsou neomezené, jediný limit je maximální délka balíku 230 cm.

Cenu dopravy obdržíte tedy dle váhy a místa doručení Vaší zásilky. Vyčkejte budeme Vás kontaktovat emailem nebo telefonicky.

Osobní odběr - Moravské Budějovice

Zboží si vyzvednete v našem skladu na adrese Lažínky 42, 67602 Moravské Budějovice. Po odeslání objednávky prosím vyčkejte na potvrzení, že je Vaše zboží připraveno k osobnímu odběru. Platba je možná pouze v hotovosti nebo předem na účet.

Zdarma.